




2 471 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТОРІНО МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод Торіно 3Ш - елемент модульної системи в передпокій Торіно від меблевої фабрики Мебель Сервіс. Він складається з трьох висувних шухляд для зберігання необхідних речей. Виконаний у сучасному стилі.
Модульна система в передпокій Торіно гідно прикрасить вашу оселю. Вона створена спеціально для тих, кому до вподоби затишок та комфорт. Меблі виконані в сучасному стилі з високоякісного та екологічно чистого матеріалу. Особливістю модульної системи Торіно є відсутність ручок, замість ручок залишені зазори між фасадами.
Матеріал виготовлення:
Розмiри:
Доступні кольори: Дуб Артізан/Шампань або Дуб Артізан/Сірий

| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб Артізан/Шампань |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 84.1 см |
| Глубина комода | 35 см |
| Высота комода | 77.3 см |