





3 356 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТОРІНО МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Пенал Торіно 1Д2Ш - елемент модульної системи в передпокій Торіно від меблевої фабрики Мебель Сервіс. Він складається з одних дверей і двох висувних шухляд для зберігання необхідних речей. Виконаний у сучасному стилі.
Модульна система в передпокій Торіно гідно прикрасить вашу оселю. Вона створена спеціально для тих, кому до вподоби затишок та комфорт. Меблі виконані в сучасному стилі з високоякісного та екологічно чистого матеріалу. Особливістю модульної системи Торіно є відсутність ручок, замість ручок залишені зазори між фасадами.
Матеріал виготовлення:
Розмiри:
Доступні кольори: Дуб Артізан/Шампань або Дуб Артізан/Сірий

| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 541 мм |
| Высота | 1965 мм |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Глубина | 350 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Да |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб Артізан/Шампань |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |