


1 147 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТОРІНО МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Тумба для взуття Торіно 1Д - елемент модульної системи в передпокій Торіно від меблевої фабрики Мебель Сервіс. Вона складається з одних дверей, за якими одне відділення. Виконана у сучасному стилі.
Додатково можна придбати м'яке сидіння для тумби.
Модульна система в передпокій Торіно гідно прикрасить вашу оселю. Вона створена спеціально для тих, кому до вподоби затишок та комфорт. Меблі виконані в сучасному стилі з високоякісного та екологічно чистого матеріалу. Особливістю модульної системи Торіно є відсутність ручок, замість ручок залишені зазори між фасадами.
Матеріал виготовлення:
Розмiри:
Доступні кольори: Дуб Артізан/Шампань або Дуб Артізан/Сірий

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 1 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб Артізан/Шампань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 761 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Высота | 435 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |