









10 128 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТОРІНО МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Передпокій від меблевої фабрики Мебель Сервіс - відмінне доповнення інтер'єру передпокою. Меблі виготовлені з ДСП. Вішалка з полицею та гачками, комод з двома дверцями та висувною шухлядою, прямокутне дзеркало, тумба для взуття з м'яким сидінням, а також пенал 1Д2Ш входять в комплект.
Модульна система в передпокій Торіно гідно прикрасить вашу оселю. Вона створена спеціально для тих, кому до вподоби затишок та комфорт. Меблі виконані в сучасному стилі з високоякісного та екологічно чистого матеріалу. Особливістю модульної системи Торіно є відсутність ручок, замість ручок залишені зазори між фасадами.
Матеріал виготовлення:
Розмiри (ШxВxГ):
Розмiри передпокою:
Доступні кольори: Дуб Артізан/Шампань або Дуб Артізан/Сірий

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 5 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб Артізан/Сірий |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2100 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Высота | 1960 мм |