




1 378 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛОРА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Дзеркало Лора - елемент модульної системи в передпокої Лора від меблевої фабрики Мебель Сервіс. Дзеркало Лора - чудове доповнення інтер'єру для вітальні, спальні або передпокою.
Модульна система в передпокій Лора гідно прикрасить вашу оселю. Вона створена спеціально для тих, кому до вподоби затишок та комфорт. Меблі виконані в сучасному стилі з високоякісного та екологічно чистого матеріалу. Особливістю модульної системи Лора є вузькі довгасті ручки та невеликі стійкі ніжки.
Передпокій Лора підійде для сучасних інтер'єрів та невеликих квартир.
Матеріал рами: ДСП
Колір рами: Андерсон пайн/Дуб артізан
Розмiри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома, Для офиса, Для ванной комнаты, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Андерсон пайн, андерсон пайн |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 932 мм |
| Толщина | 48 мм |
| Высота | 832 мм |