




1 793 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛОРА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Вішалка з полицею Лора - елемент модульної системи в передпокій Лора від меблевої фабрики Мебель Сервіс. Конструкція вішалки є навісною панеллю з гачками і трубою для розміщення парасольок і одягу на плічиках, а також полиці для головних уборів. Виготовляється із ДСП у кольорах Андерсон пайн та Дуб Артізан.
Модульна система в передпокій Лора гідно прикрасить вашу оселю. Вона створена спеціально для тих, кому до вподоби затишок та комфорт. Меблі виконані в сучасному стилі з високоякісного та екологічно чистого матеріалу. Особливістю модульної системи Лора є вузькі довгасті ручки та невеликі стійкі ніжки.
Передпокій Лора підійде для сучасних інтер'єрів та невеликих квартир.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір: Андерсон пайн/Дуб артізан

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество крючков для одежды | 2 |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Крючки | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 784 мм |
| Глубина | 290 мм |
| Высота | 1088 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артизан |