




3 578 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛОРА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод Лора 2Д1Ш - елемент модульної системи в передпокій Лора від меблевої фабрики Мебель Сервіс. Він складається з двох дверей та висувної шухляди для зберігання необхідних речей.
Модульна система в передпокій Лора гідно прикрасить вашу оселю. Вона створена спеціально для тих, кому до вподоби затишок та комфорт. Меблі виконані в сучасному стилі з високоякісного та екологічно чистого матеріалу. Особливістю модульної системи Лора є вузькі довгасті ручки та невеликі стійкі ніжки.
Передпокій Лора підійде для сучасних інтер'єрів та невеликих квартир.
Матеріал виготовлення:
Розмiри:
Колір: Андерсон пайн/Дуб артізан

| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Андерсон пайн |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 93.2 см |
| Глубина комода | 39.2 см |
| Высота комода | 90.9 см |