




1 662 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛОРА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Тумба для взуття Лора 1Д - елемент модульної системи в передпокій Лора від меблевої фабрики Мебель Сервіс. Вона складається з одних дверей, за якими два відділення.
Модульна система в передпокій Лора гідно прикрасить вашу оселю. Вона створена спеціально для тих, кому до вподоби затишок та комфорт. Меблі виконані в сучасному стилі з високоякісного та екологічно чистого матеріалу. Особливістю модульної системи Лора є вузькі довгасті ручки та невеликі стійкі ніжки.
Передпокій Лора підійде для сучасних інтер'єрів та невеликих квартир.
Матеріал виготовлення:
Розмiри:
Колір: Андерсон пайн/Дуб артізан

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 1 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Андерсон пайн, андерсон пайн |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 784 мм |
| Глубина | 392 мм |
| Высота | 429 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |