




4 524 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛОРА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа з дзеркалом Лора 2Д - елемент модульної системи в передпокій Лора від меблевої фабрики Мебель Сервіс. Вона складається з двох дверей зі штангою для одягу та двох полиць для зберігання необхідних речей.
Модульна система в передпокій Лора гідно прикрасить вашу оселю. Вона створена спеціально для тих, кому до вподоби затишок та комфорт. Меблі виконані в сучасному стилі з високоякісного та екологічно чистого матеріалу. Особливістю модульної системи Лора є вузькі довгасті ручки та невеликі стійкі ніжки.
Передпокій Лора підійде для сучасних інтер'єрів та невеликих квартир.
Матеріал виготовлення:
Розмiри:
Колір: Андерсон пайн/Дуб артізан

| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 784 мм |
| Высота | 1997 мм |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Глубина | 392 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Нет |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Андерсон пайн, андерсон пайн |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полка для обуви | 1 шт |