

2 039 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПАЛЕРМО СВІТ МЕБЛІВ
Дзеркало Палермо є елементом модульної спальнi Палермо. Дзеркало настінне з рамою - відмінне доповнення інтер'єру спальні.
Модульна система Палермо фабрики Світ Меблів унікальна в своєму роді. Вона відрізняється від інших меблів насамперед оригінальними увігнутими рамками, модним забарвленням, простотою дизайну, вираженою текстурою дерева на фасадах. Меблева система Палермо зробить будь-яку кімнату затишною, розкішною і стильною.
Матеріл рами: ДСП
Колір рами: дуб корабельний
Розмiри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Дуб корабельний |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 1170 мм |