


4 338 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ ПАЛЕРМО СВІТ МЕБЛІВ
Комод Палермо 4Ш - елемент модульної системи Палермо від відомого виробника з України. Корпус та фасад комоду виконані з ДСП. Комод складається з чотирьох висувних шухляд для зберігання необхідних речей. Висувні шухляди на направляючих повного висування.
Дитяча кімната Палермо фабрики Світ Меблів унікальна в своєму роді. Вона відрізняється від інших меблів насамперед оригінальними увігнутими рамками, модним забарвленням, простотою дизайну та вираженою текстурою дерева на фасадах. Елементи цієї системи допоможуть Вам облаштувати дитячу спальню або кабінет. Меблева система Палермо зробить будь-яку кімнату затишною, розкішною і стильною.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | ДУБ КОРАБЕЛЬНЫЙ |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 80 см |
| Глубина комода | 48 см |
| Ширина комода | 92 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Столешница | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Полное выдвижение ящика | Да |