

4 133 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПАЛЕРМО СВІТ МЕБЛІВ
Комод Палермо 5Ш - елемент модульної системи Палермо від відомого виробника з України. Корпус та фасад комоду виконані з ДСП. Комод складається з п'яти висувних шухляд для зберігання необхідних речей. Висувні шухляди на направляючих повного висування.
Модульна система Палермо фабрики Світ Меблів унікальна в своєму роді. Вона відрізняється від інших меблів насамперед оригінальними увігнутими рамками, модним забарвленням, простотою дизайну та вираженою текстурою дерева на фасадах. Меблева система Палермо зробить будь-яку кімнату затишною, розкішною і стильною.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | ДУБ КОРАБЕЛЬНЫЙ |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 98 см |
| Глубина комода | 48 см |
| Ширина комода | 64 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Столешница | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Полное выдвижение ящика | Да |