

3 448 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПАЛЕРМО СВІТ МЕБЛІВ
Тумба приліжкова Палермо - елемент модульної спальні Палермо від відомого виробника з України. Корпус і фасад тумби зроблені з ДСП. Тумба складається з двох висувних шухляд для зберігання необхідних речей. Висувні шухляди на направляючих повного висування.
Модульна система Палермо фабрики Світ Меблів унікальна в своєму роді. Вона відрізняється від інших меблів насамперед оригінальними увігнутими рамками, модним забарвленням, простотою дизайну та вираженою текстурою дерева на фасадах. Меблева система Палермо зробить будь-яку кімнату затишною, розкішною і стильною.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | ДУБ КОРАБЕЛЬНЫЙ |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 48.5 см |
| Глубина тумбы | 38 см |
| Ширина тумбы | 55 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ДСП |
| Фасады тумбы | ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Да |