


3 500 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ ПАЛЕРМО СВІТ МЕБЛІВ
Стіл письмовий Палермо входить до складу модульної системи Палермо, для елементів якої характерне поєднання модного кольору та простих форм. Корпус та фасад столу виготовлені з високоякісного меблевого ДСП. Для забарвлення даної моделі дизайнерами було обрано кольори – Дуб корабельний та Дуб корабельний лейбл. Стіл має одні двері, які оснащені зручною довгастою ручкою.
Дитяча кімната Палермо фабрики Світ Меблів унікальна в своєму роді. Вона відрізняється від інших меблів насамперед оригінальними увігнутими рамками, модним забарвленням, простотою дизайну та вираженою текстурою дерева на фасадах. Елементи цієї системи допоможуть Вам облаштувати дитячу спальню або кабінет. Меблева система Палермо зробить будь-яку кімнату затишною, розкішною і стильною.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | ДУБ КОРАБЕЛЬНЫЙ, Дуб корабельний лейбл |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 765 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Длина | 1300 мм |
| Размеры столешницы | |
| Глубина столешницы | 600 мм |
| Длина столешницы | 1300 мм |
| Комплектация | |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество дверок | 1 |
| Опоры | ДСП |
| Фасады | ДСП |