


4 231 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ ПАЛЕРМО СВІТ МЕБЛІВ
Книжкова шафа Палермо - елемент модульної системи Палермо від відомого виробника в Україні. Корпус та фасад шафи виконані з високоякісної меблевої ДСП. Для забарвлення даної моделі дизайнерами було обрано кольори – Дуб корабельний та Дуб корабельний лейбл. Шафа має три відкриті полиці та два закритих відділення. Розпашні дверцята шафи оснащені зручними довгастими ручками. Ця шафа стане незамінним атрибутом дитячої кімнати. Вона дозволяє зберігати не лише книги, а й іграшки, постільну білизну та інші необхідні речі.
Дитяча кімната Палермо фабрики Світ Меблів унікальна в своєму роді. Вона відрізняється від інших меблів насамперед оригінальними увігнутими рамками, модним забарвленням, простотою дизайну та вираженою текстурою дерева на фасадах. Елементи цієї системи допоможуть Вам облаштувати дитячу спальню або кабінет. Меблева система Палермо зробить будь-яку кімнату затишною, розкішною і стильною.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних полок | 3 шт |
| Количество внутренних полок | 2 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжный шкаф |
| Цвет (оттенок) мебели | ДУБ КОРАБЕЛЬНЫЙ |
| Дополнительные характеристики | |
| Антресоль | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры книжного шкафа | |
| Высота шкафа | 1890 мм |
| Глубина шкафа | 420 мм |
| Ширина шкафа | 840 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Полки | ДСП |
| Фасады | ДСП |