


8 732 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ ПАЛЕРМО СВІТ МЕБЛІВ
Шафа Палермо 3ДШ є елементом модульної дитячої кімнати Палермо. Корпус та фасад шафи виконані з високоякісної меблевої ДСП. Для забарвлення даної моделі дизайнерами було обрано кольори – Дуб корабельний та Дуб корабельний лейбл. Шафа має 3 двері та висувну шухляду для зберігання речей, дуже містка та надійна. Висувна шухляда на направляючих повного висування.
Дитяча кімната Палермо фабрики Світ Меблів унікальна в своєму роді. Вона відрізняється від інших меблів насамперед оригінальними увігнутими рамками, модним забарвленням, простотою дизайну та вираженою текстурою дерева на фасадах. Елементи цієї системи допоможуть Вам облаштувати дитячу спальню або кабінет. Меблева система Палермо зробить будь-яку кімнату затишною, розкішною і стильною.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розмiри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | ДУБ КОРАБЕЛЬНЫЙ |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2020 мм |
| Глубина шкафа | 590 мм |
| Ширина шкафа | 1340 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Да |