



9 945 ₴
Компанія Мікс Меблі пропонує сучасний та якісний обідній комплект Бродвей. Комплект складається з обіднього столу та 4 стільців з м'яким сидінням.
Красивий дизайн комплекту з прямими лаконічними формами відмінно впишеться у будь-який класичний та сучасний інтер'єр кімнати. Елегантний вид виробів створить у приміщенні атмосферу гармонії та затишку. Такий набір призначений для облаштування обідньої зони на кухні, в їдальні та вітальні.
До складу комплекту входять такі елементи:
Матеріал виготовлення:
Розміри:
Додаткові характеристики:
Продається лише комплектом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Малайзия |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Количество персон | 4 |
| Количество предметов | 5 |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стол обеденный | 1 шт |
| Стул | 4 шт |
| Упаковка стула/кресла/табурета | В разобранном виде |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Коричневый |
| Цвет обивки | Темно-коричневый |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 740 мм |
| Длина стола | 1100 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Габаритные размеры стула | |
| Высота стула с учетом спинки | 910 мм |
| Глубина стула | 440 мм |
| Ширина стула | 410 мм |
| Дополнительная мебель | |
| Журнальный столик | Нет |
| Кофейный столик | Нет |
| Сервировочный столик | Нет |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Опоры стола | натуральное дерево |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Царговый пояс стола | массив дерева |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Обивочный материал | Ткань |