
3 744 ₴
Крісло кухонне Парадіз українського виробника Мікс Меблі - це крісло для їдальні зі спинкою на металевих ніжках, яке додасть модний і оригінальний стиль вашому будинку. Модель поєднує в собі оригінальність та ергономічність. Надзвичайна зручність та оригінальний зовнішній вигляд даної моделі стануть чудовим доповненням до дизайну будь-якого інтер'єру. Крісло має ковшеподібну форму сидіння, що відповідає контурам тіла, з високою гнучкою спинкою та зручними підлокітниками.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
Продаж лише кратно 2 шт (коробка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 870 мм |
| Глубина | 570 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Подлокотник | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Спинка | гнутая фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет обивки | Аквамарин |