



1 456 ₴
М'який кухонний стілець на дерев'яних ніжках Джастін українського виробника Мікс Меблі - сучасний дизайнерський стілець у скандинавському стилі. Ніжки виконані з натурального дерева бука, посилені чорними металевими перекладинами. Сидіння виконане з гнутоклеєної фанери, оббите поролоном та штучною шкірою.
Представлена модель - чудове рішення не тільки для дому, а також для кафе, барів, салонів. Простий дизайн, високі витончені ніжки, міцний та якісний матеріал виготовлення характеризують модель як міцну надійну конструкцію, яка прослужить вам довгий час.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
Продаж лише кратно 4 шт (коробка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет каркаса | Бук натуральный, Черный |
| Цвет | Білий - 137 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 840 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево, металл |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Спинка | гнутая фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Обивочный материал | Искусственная кожа, Экокожа |