





9 890 ₴
Гарнітур Ріко - сучасний та практичний меблевий комплект наповнить Ваш передпокій світлом. Оригінальне фрезерування на панелях, декороване з внутрішньої сторони контрастною планкою, виконує роль ручок. Вдале поєднання кольорів Німфея альба і Дуб артизан освіжає вигляд цього прекрасного комплекту. Комплект оснащений навісними петлями FGV та напрямними повного висування HAFELE.
Продається лише комплектом.
До складу вітальні входять такі елементи:
Розміри стінки:
Матеріал виготовлення:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфеа альба/ дуб артизан |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Тумба | 1 шт. |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 1980 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Длина | 1310 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |