
1 196 ₴
Стілець кухонний Пегас українського виробника Мікс Меблі - це стильний стілець, який відмінно підійде для кухні або вітальні, для дачі та інтер'єру кафе, бару або літнього майданчика. Простота, практичність, якість та надійність - головні переваги цієї моделі. Зручне ергономічне сидіння забезпечить зручну підтримку вашій спині. Здається, несумісні матеріали цього стільця - пластик та дерево - можуть гармонійно доповнювати один одного. Стілець кухонний Пегас часто зустрічається в стилі лофт та мінімалізм.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
Продаж лише кратно 4 шт (коробка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое, Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Серый |
| Цвет каркаса | Бук натуральный, Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 810 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево, металл |
| Сиденье | пластик |
| Спинка | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Обивочный материал | Экокожа |