
843,70 ₴
Стілець кухонний Смайл українського виробника Мікс Меблі - сучасний пластиковий дизайнерський стілець у скандинавському стилі. Представлена модель - чудове рішення для не тільки для дому, а також для кафе, барів, салонів. Простий дизайн, високі витончені ніжки, міцний та якісний матеріал виготовлення характеризують модель як міцну надійну конструкцію, яка прослужить вам довгий час.
Матеріал сидіння - 100% поліпропілен. Ніжки виготовлені з деревини бука. Кріплення ніжок металеві.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
Продаж лише кратно 4 шт (коробка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет каркаса | Бук натуральный, Черный |
| Цвет | Мокко |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 810 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево, металл |
| Сиденье | пластик |
| Спинка | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |