






921,70 ₴
Стілець кухонний Сота українського виробника Мікс Меблі - сучасний пластиковий дизайнерський стілець у скандинавському стилі. Представлена модель - чудове рішення для не тільки для дому, а також для кафе, барів, салонів. Простий дизайн, високі витончені ніжки, міцний та якісний матеріал виготовлення характеризують модель як міцну надійну конструкцію, яка прослужить вам довгий час. Стілець Сота відмінно підходить по висоті до обіднього столу, ніжки стільця стійкі і не деформують підлогу, стільці довговічні у використанні, що в поєднанні зі стильним дизайном і робить його популярним і затребуваним вже друге століття.
Матеріал сидіння - 100% поліпропілен з перфорацією у формі сот. Ніжки виготовлені з деревини бука. Кріплення ніжок металеві.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
Продаж лише кратно 4 шт (коробка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Белый |
| Цвет каркаса | Бук натуральный, Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево, металл |
| Сиденье | пластик |
| Спинка | пластик |