

19 040 ₴
Шафа купе Маріо 220 від відомого виробника України - це незамінний предмет меблів будинку або квартири. Завдяки продуманому наповненню він дозволить розмістити достатню кількість речей, а також прикрасить інтер'єр завдяки використанню сучасних тенденцій в дизайні меблів. Модель шафи купе Маріо 220 достатньо містка та складається з трьох відділень - одне відділення оснащене штангою для плічок і антресольною полицею, середнє також має штангу для плічок та дві шухляди, третє вміщує достатню кількість полиць для розміщення речей. Фасад шафи складається з трьох дверей, центральні з яких дзеральні. Різноманітна палітра кольорів допоможе Вам підібрати варіант, що максимально підходить до інтер'єру.
Розміри шафи:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Колір:

Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Декоративная подсветка | не предусмотрена |
| Количество раздвижных дверей | 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Внутреннее наполнение шкафа-купе | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Полки для белья (бельевой отдел) | Да |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Высота шкафа-купе | 2160 мм |
| Глубина шкафа-купе | 610 мм |
| Длина шкафа-купе | 2200 мм |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Двери | ДСП ламинированная, Зеркало |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Дуб сонома |