
1 404 ₴
Стілець кухонний Тейде українського виробника Мікс Меблі - сучасний пластиковий дизайнерський стілець у скандинавському стилі. Представлена модель - чудове рішення для не лише для дому, а також для кафе, барів, салонів. Ніжки стільця виготовлені з дерева кольору бук. Матеріал сидіння - 100% поліпропілен. На сидінні подушка з поролону в шкірозаміннику.
Простий дизайн, дерев'яні ніжки, міцний та якісний матеріал випорожнення - характеризують модель як міцну надійну конструкцію, яка прослужить вам довгий час. Гарний та зручний, застосовний як на кухні, так і у вітальні за обіднім столом, підійде для модних кафе-ресторанів в ультра стильному інтер'єрі.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
Продаж лише кратно 4 шт (коробка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое, Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Белый |
| Цвет каркаса | Бук натуральный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 840 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | пластик |
| Спинка | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Обивочный материал | Экокожа |