






3 796 ₴
Стіл для кухні Грейс українського виробника Мікс Меблі зі скляною стільницею - оригінальне та стильне рішення. Така стільниця виглядає вишукано, надає особливого стилю, створює атмосферу комфорту та затишку. Зараз моделі зі скла знаходять все більшу популярність, подібні столи підкреслюють елегантні та чіткі лінії, обсяги простору.
Загартоване скло - звичайне листове скло, що отримується нагріванням до температури загартування (650 - 680 °C) з наступним швидким рівномірним охолодженням холодним повітрям з обох боків. В результаті такої обробки в поверхневих шарах скла утворюються залишкові механічні напруги стиснення, що забезпечують його підвищену механічну міцність, термостійкість та безпеку при руйнуванні.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный |
| Цвет ножек | Термодрук структури дерева |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | каленое стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кухонного стола | Нет |
| Гарантийный срок | 12 |
| Размер столешницы кухонного стола | Нет |
| Трансформация кухонного стола в журнальный столик | Нет |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
| Цвет столешницы | Прозорий |