






7 176 ₴
Стіл для кухні Джин XS-1298 українського виробника Мікс Меблі - оригінальне та стильне рішення. Стіл має круглу стільницю з термозахисного скла та ніжки у вигляді букета. Ніжки виготовлені з металу з термодруком під деревину. Стіл у такому дизайні запросто підійде до стилю лофт або прикрасить кухню у класичному інтер'єрі. Ще одним плюсом столу Джин XS-1298 є те, що він не займає багато місця, але при цьому місткий. Дана модель ідеально підходить для сучасних віталень, їдалень та малогабаритних кухонь.
Загартоване скло - звичайне листове скло, що отримується нагріванням до температури загартування (650 - 680 °C) з наступним швидким рівномірним охолодженням холодним повітрям з обох боків. В результаті такої обробки в поверхневих шарах скла утворюються залишкові механічні напруги стиснення, що забезпечують його підвищену механічну міцність, термостійкість та безпеку при руйнуванні.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный |
| Цвет ножек | Термодрук структури дерева |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1000 мм |
| Ширина стола | 1000 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | каленое стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кухонного стола | Нет |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диаметр столешницы | 100 |
| Размер столешницы кухонного стола | Нет |
| Трансформация кухонного стола в журнальный столик | Нет |
| Форма столешницы стола | круглая |
| Цвет столешницы | Прозорий |