





4 374 ₴
Стіл для кухні Ешлі XS-1263 українського виробника Мікс Меблі зі скляною стільницею - оригінальне та стильне рішення. Вся особливість даної моделі у кріпленні ніжок. Вони начебто прикріплені до бруса просто посередині стільниці з внутрішньої сторони. Це досить цікаве поєднання крихкого скла, товстої балки та чорного металу.
Загартоване скло - звичайне листове скло, що отримується нагріванням до температури загартування (650 - 680 °C) з наступним швидким рівномірним охолодженням холодним повітрям з обох боків. В результаті такої обробки в поверхневих шарах скла утворюються залишкові механічні напруги стиснення, що забезпечують його підвищену механічну міцність, термостійкість та безпеку при руйнуванні.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный, Черный |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет ножек | Термодрук структури дерева + Чорний |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | каленое стекло |
| Каркас, ножки | металл |
| Царговый пояс стола | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
| Высота кухонного стола | Нет |
| Размер столешницы кухонного стола | Нет |
| Трансформация кухонного стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет столешницы | Прозорий |