





1 625 ₴
М'який стілець без підлокітників на металевих ніжках із тканинною оббивкою Ембер XS-2441-L українського виробника Мікс Меблі - чудовий представник стільців нового часу. Металева основа стільця поєднується з м'яким сидінням і спинкою. Сидіння виконане з гнутоклеєної фанери, оббитої поролоном та велюровою тканиною. Оббивка спинки з декоративним рядком ромбами. Ніжки виконані із металу з термодруком під деревину.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
Продаж лише кратно 4 шт (коробка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет каркаса | Бук натуральный, Бежевый |
| Цвет обивки | Светло-серый |
| Цвет ножек | Термодрук структури дерева |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 490 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Спинка | гнутая фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |