


2 590 ₴
Стілець обідній Чумак з колекції Карпати - дуже стильний і зручний стілець. Виготовляється в трьох кольорах: горіх темний, слонова кістка і білий. До кожного кольору застосовується свій варіант оббивки. Красива, злегка вигнута спинка, м'яка оббивка сидіння і спинки роблять цей стілець вишуканим і зручним.
Стілець виготовлений з натурального дерева (масив бука), що відрізняється відмінною міцністю, зносостійкістю та довговічністю, йому не страшні температурні перепади, вологий клімат та шкідники. Колір слонова кістка вигідно підкреслює вишуканість та чудову естетику меблів. Стілець має подовжену анатомічно вигнуту спинку, утримуючи хребет у правильному положенні.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу:
Слонова кістка

Варіанти оббивки:
Арго 5, Текслайн Solo 96, МебТекс

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Слоновая кость (ivory) |
| Цвет каркаса | Слоновая кость |
| Материал обивки | Арго 5, Текслайн |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1010 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |