








2 670 ₴
Стілець обідній Чумак-2 з колекції Карпати - дуже стильний і зручний стул. Виготовляється в трьох кольорах: горіх темний, слонова кістка і білий. До кожного кольору застосовується свій варіант оббивки. Красива, злегка вигнута висока спинка, м'яка оббивка сидіння і спинки роблять цей стілець вишуканим і зручним.
Стілець виготовлений з натурального дерева (масив бука), що відрізняється відмінною міцністю, зносостійкістю та довговічністю, йому не страшні температурні перепади, вологий клімат та шкідники. Колір слонова кістка вигідно підкреслює вишуканість та чудову естетику меблів. Стілець має подовжену анатомічно вигнуту спинку, утримуючи хребет у правильному положенні.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу:
Слонова кістка

Варіант оббивки:
Бабочка New, Magitex


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Слоновая кость (ivory) |
| Цвет каркаса | Слоновая кость |
| Матеріал оббивки | Бабочка New, Magitex |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1030 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |