

7 270 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГОУ GERBOR
Вішак PAN / 19/9 Гоу - елемент модульної системи від фабрики Gerbor-холдинг у прихожу. Виконаний з ламінованої ДСП в універсальному кольорі Дуб сонома з деревною текстурою, який відмінно поєднується з будь-якими матеріалами, що використовуються в інтер'єрі. Елементи передпокою Гоу характеризуються продовгуватими ручками, квадратними ніжками та великими зеркалами, візуально збільшують простір.
Розміри:
Матеріал виготовлення:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1845 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Комплектация | |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Полка для головных уборов | 1 шт |