

2 970 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГОУ GERBOR
Дзеркало LUS/12/7 - елемент модульної системи від фабрики Gerbor-холдинг у прихожу. Декоративну раму прямокутної форми з об'ємними вертикальними накладками з боків виконано з ламінованої ДСП в універсальному кольорі Дуб сонома з деревною текстурою, який відмінно поєднується з будь-якими матеріалами, що використовуються в інтер'єрі. Елементи передпокою Гоу характеризуються продовгуватими ручками, квадратними ніжками та великими зеркалами, візуально збільшують простір.
Модель можна вішати вертикально та горизонтально.
Розміри:
Матеріал виготовлення:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Дуб сонома |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1170 мм |
| Толщина | 4 мм |
| Ширина | 74 мм |