


5 310 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГОУ GERBOR
Тумба для взуття Гоу KOM2D1S/10/7 - елемент модульної системи від фабрики Gerbor-холдинг у прихожу. Виконана з ламінованої ДСП в універсальному кольорі Дуб сонома з деревною текстурою, який відмінно поєднується з будь-якими матеріалами, що використовуються в інтер'єрі. Конструкція складається з одної висувної шухляди і трьох полиць, які ховаються за дверцятами. Елементи передпокою Гоу характеризуються продовгуватими ручками, квадратними ніжками та великими зеркалами, візуально збільшують простір.
Розміри:
Матеріал виготовлення:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Дуб сонома |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Дверка | 2 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |