


7 890 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГОУ GERBOR
Шафа Гоу REG1L1D/22/8 - елемент модульної системи від фабрики Gerbor-холдинг у прихожу. Виконана з ламінованої ДСП в універсальному кольорі Дуб сонома з деревною текстурою, який відмінно поєднується з будь-якими матеріалами, що використовуються в інтер'єрі. Шафа має двоє дверей, одні з них дзеркальні. Усередині шафа має шість полиць. Елементи передпокою Гоу характеризуються продовгуватими ручками, квадратними ніжками та великими зеркалами, візуально збільшують простір.
Розміри:
Матеріал виготовлення:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2200 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 400 мм |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Ширина | 820 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, зеркало |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полка для обуви | 6 шт |