
4 530 ₴
Комод KOM1D1S Коен МДФ Gerbor - має стильний сучасний дизайн, який побудований на грі контрастів. На поверхню тумби можна ставити предмети декору, парфумерію, засоби по догляду за взуттям та інші особисті речі. Універсальний дизайн моделі дозволяє використовувати її в будь-якому інтер'єрі. Конструкція складається зі зручного висувного ящика на якісних напрямних, які здійснюють повне його висунення і секції з дверцями.
Модульна система Коен виготовлена в стилі сучасної класики, що дозволяє створити бездоганний, розкішний інтер‘єр кімнати. Плавні лінії фасадів, відсутність зайвих деталей, красивий і благородний колір всього меблевого гарнітуру подарують Вам спокій і задоволення. Набір меблів складається з елементів за допомогою яких можна меблювати спальню, вітальню або ж їдальню. Колір корпусу системи Коен ― венге магія, фасади цієї системи з ДСП кольору ― венге магія.
Характеристики:
Габаритні розміри:
Корпус: ДСП + МДФ, Фасад: МДФ
Тумба виконана в комбінованому кольорі венге магія + штрокс темний:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге магия/Штрокс темный |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 93.5 см |
| Глубина комода | 35 см |
| Ширина комода | 58.5 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | ламинированная ДСП |
| Тип опор | Основание |