


7 230 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СОНАТА GERBOR:
Тумба ТВ RTV130 з ДСП/МДФ Соната Gerbor - елемент модульної системи Sonata від фабрики Gerbor-холдинг. Масивний цоколь, патиновані ручки і стильні МДФ накладки надають виробу особливий шарм і вишуканість. Оснащений двома нішами та двома висувними ящиками на роликових напрямних.
Меблі Соната Гербор - класична колекція від фабрики Gerbor-холдинг. Представлена в благородному каштановому кольорі. Характеризуються вишуканим дизайном цоколів, карнизів і дверцят, стеклами з фрезерованими краями і витонченими патиновими ручками. Різноманітність елементів меблів Sonata Gerbor дозволяє створювати цікаві комплекти для вітальні, їдальні, спальні, кабінету або передпокою, наповнюючи інтер'єр духом минулих епох.
Характеристики:
Колір:
Матеріал:
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба |
| Форма фасада | прямой |
| Функциональное назначение | Под аудио-видео аппаратуру |
| Цвет (оттенок) мебели | Каштан |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Кронштейн для настенного крепления телевизора | Нет |
| Поворотная столешница для вращения телевизора | Нет |
| Полка | 1 шт |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 540 мм |
| Глубина тумбы | 550 мм |
| Ширина тумбы | 1300 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |