


8 050 ₴
Меблі Соната Гербор - класична колекція від фабрики Gerbor-холдинг. Представлена в благородному каштановому кольорі. Характеризуються вишуканим дизайном цоколів, карнизів і дверцят, стеклами з фрезерованими краями і витонченими патиновими ручками. Різноманітність елементів меблів Sonata Gerbor дозволяє створювати цікаві комплекти для вітальні, їдальні, спальні, кабінету або передпокою, наповнюючи інтер'єр духом минулих епох.
Стіл обідній 160 Соната є елементом модульної системи Соната . Елегантне темне забарвлення столу гармонійно виглядатиме у кімнаті з класичним або сучасним інтер'єром. Розкладна стільниця прямокутної форми доповнена чотирма стійкими ніжками. Імітація натурального забарвлення Каштан надає виробу особливого стилю.
Характеристики:
Колір:
Матеріал:
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Каштан |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1600 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2000 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1600 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |