

4 010 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СОНАТА GERBOR
Дзеркало настінне 102 Соната Gerbor - один із елементів модульної спальні СонатаI від фабрики Gerbor. Дзеркало стане чудовим доповненням Вашої спальні, вітальні або прихожої.
Меблі Соната Гербор - класична колекція від фабрики Gerbor-холдинг. Представлена в благородному каштановому кольорі. Характеризуються вишуканим дизайном цоколів, карнизів і дверцят, стеклами з фрезерованими краями і витонченими патиновими ручками. Різноманітність елементів меблів Sonata Gerbor дозволяє створювати цікаві комплекти для вітальні, їдальні, спальні, кабінету або передпокою, наповнюючи інтер'єр духом минулих епох.
Характеристики:
Колір:
Матеріал: ДСП ламінована
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ЛДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Каштан |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 106.5 мм |
| Толщина | 11 мм |
| Ширина | 1020 мм |