


10 150 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СОНАТА GERBOR:
Меблі Соната Гербор - класична колекція від фабрики Gerbor-холдинг. Представлена в благородному каштановому кольорі. Характеризуються вишуканим дизайном цоколів, карнизів і дверцят, стеклами з фрезерованими краями і витонченими патиновими ручками. Різноманітність елементів меблів Sonata Gerbor дозволяє створювати цікаві комплекти для вітальні, їдальні, спальні, кабінету або передпокою, наповнюючи інтер'єр духом минулих епох.
Комод KOM 3d/1s Соната є елементом модульної системи Соната. Імітація натурального забарвлення Каштан, масивні рамкові фасади доповнені різьбленими ручками надають виробу особливого стилю. Комод оснащений відділеннями з трьома дверцятами та одним висувним ящиком.
Характеристики:
Колір:
Матеріал:
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Каштан |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 91 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Ширина комода | 154 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | МДФ пленочный, ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП, МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |