




14 530 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СОНАТА GERBOR:
Меблі Соната Гербор - класична колекція від фабрики Gerbor-холдинг. Представлена в благородному каштановому кольорі. Характеризуються вишуканим дизайном цоколів, карнизів і дверцят, стеклами з фрезерованими краями і витонченими патиновими ручками. Різноманітність елементів меблів Sonata Gerbor дозволяє створювати цікаві комплекти для вітальні, їдальні, спальні, кабінету або передпокою, наповнюючи інтер'єр духом минулих епох.
Вітрина 2D/2S Соната є елементом модульної системи Соната. Імітація натурального забарвлення Каштан, масивні рамкові фасади доповнені різьбленими ручками надають виробу особливого стилю. Вітрина має відділення з двома дверцятами з прозорим склом, всередині три полиці, та два ящики внизу.
Характеристики:
Колір:
Матеріал:
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация встроенным баром | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип витрины | прямая |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Каштан |
| Полка | 3 |
| Габаритные размеры витрины | |
| Высота витрины | 2050 мм |
| Глубина витрины | 430 мм |
| Ширина витрины | 1010 мм |
| Материал изготовления витрины | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | стекло прозрачное, ламинированная ДСП, МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |