








3 430 ₴
Обідній стілець Фієста з колекції Палермо підійде для комплектації дерев'яних столів або моделей з інших матеріалів, декорованих під натуральне дерево.
Для виробництва стільця Фієста використали масив дерева ясен. Ця деревина добре піддається обробці, а в експлуатації показує себе як міцний і довговічний матеріал. Спинка та сидіння моделі виконані м'якими з оббивкою з тканини. Комфортабельність стільця досягається за рахунок наявності високої спинки, виконаної не прямою, а з легким заокругленням. На таку спинку буде зручно спертися людині будь-якого зросту.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркаса:
Горіх Білий

Колір оббивки:
Канна 05, Exim Textil Канна 95, Exim Textil


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет мебели | Горіх |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 880 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | натуральное дерево, фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |