








3 030 ₴
Дерев'яний обідній стілець з підлокітниками (крісло) Наталі з колекції Фенікс з м'яким сидінням та спинкою, оббитими тканиною. Класичний візерунок на оббивці вторить вишуканим лініям каркасу із натуральної деревини.
Корпус крісла виконаний із масиву натурального дерева бука. Сидіння та спинка з м'якою тканинною оббивкою. Стійкі вигнуті ніжки, висока спинка, фігурні підлокітники - основні переваги даної моделі.
Варіанти виконання: темний горіх/Шалимар, білий/Корсика 2608.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу:
Темний горіх Білий
Варіант оббивки:
Шалімар 2В Корсика 2608

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Цвет мебели | Темний горіх |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1035 мм |
| Глубина | 445 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Обивочный материал | Ткань |