

5 871 ₴
Передпокій Аміна Світ Меблів - це невеликий сучасний передпокій, в якому поєднуються практичність і оригінальний дизайн. Передпокій Аміна відмінно підійде для невеликих коридорів, для любителів мінімалізму, а також для облаштування квартир на здачу. Незважаючи на невеликі розміри передпокій Аміна Світ Меблів вмістив в себе все необхідне, тумбу для взуття, відкриті гачки, полицю для головних уборів і ще багато різних дрібниць.
Загальні розміри:
Корпус: антрацит (ДСП).
Фасади: артвуд світлий (ДСП).
Модель обладнана висувними шухлядами на роликових направляючих.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Антрацит |
| Цвет (оттенок) мебели | Аляска, Антрацит |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Состав комплекта | |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1000 мм |
| Глубина | 405 мм |
| Высота | 2155 мм |