




10 150 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АЦТЕКА GERBOR:
Шафа для одягу SZFN1D/21/10 Ацтека Gerbor - елемент модульної системи Ацтека від фабрики Gerbor-холдинг. Кутова шафа має полиці та дві штанги для плічок.
Меблі Ацтека виробництва української фабрики Gerbor - ультрасучасна колекція меблів для вітальні, передпокою, спальні, дитячої. Відсутність ручок та закруглені краї фасадів надає колекції унікальності. Дверцята відчиняються за допомогою зручних декоративних отворів на дверних фасадах. Корпус виготовлений із високоякісного ДСП, фасади – МДФ. Колекція представлена в білих тонах з глянцем на фасадах, що візуально розширить простір і наповнить його світлом. Оригінальним акцентом на фасадах є рифлені вставки в кольорі «венге магія». Шухляди оснащені телескопічними напрямними повного висування. У вітринах є функція підсвічування.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | угловой |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфея альба/Белый глянец+Венге магия |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2100 мм |
| Глубина шкафа | 840 мм |
| Ширина шкафа | 840 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 5 |
| Штанга для одежды | 2 шт |