





3 020 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АЦТЕКА GERBOR:
Тумба KOM2S/4/5 Ацтека - елемент модульної системи Ацтека від фабрики Gerbor-холдинг. Має дві шухляди на напрямних повного висування.
Меблі Ацтека виробництва української фабрики Gerbor - ультрасучасна колекція меблів для вітальні, передпокою, спальні, дитячої. Відсутність ручок та закруглені краї фасадів надає колекції унікальності. Дверцята відчиняються за допомогою зручних декоративних отворів на дверних фасадах. Корпус виготовлений із високоякісного ДСП, фасади – МДФ. Колекція представлена в білих тонах з глянцем на фасадах, що візуально розширить простір і наповнить його світлом. Оригінальним акцентом на фасадах є рифлені вставки в кольорі «венге магія». Шухляди оснащені телескопічними напрямними повного висування. У вітринах є функція підсвічування.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфея альба/Белый глянец+Венге магия |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 43 см |
| Глубина тумбы | 41 см |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | МДФ |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |