


2 660 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АЦТЕКА GERBOR:
Люстро (дзеркало) настінне LUS Ацтека - елемент модульної системи Ацтека від фабрики Gerbor-холдинг. Дзеркало Ацтека буде відмінним доповненням спальні або прихожої.
Меблі Ацтека виробництва української фабрики Gerbor - ультрасучасна колекція меблів для вітальні, передпокою, спальні, дитячої. Відсутність ручок та закруглені краї фасадів надає колекції унікальності. Дверцята відчиняються за допомогою зручних декоративних отворів на дверних фасадах. Корпус виготовлений із високоякісного ДСП, фасади – МДФ. Колекція представлена в білих тонах з глянцем на фасадах, що візуально розширить простір і наповнить його світлом. Оригінальним акцентом на фасадах є рифлені вставки в кольорі «венге магія». Шухляди оснащені телескопічними напрямними повного висування. У вітринах є функція підсвічування.
Габаритні розміри:
Матеріал рами: ДСП
Колір: Білий глянець

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 1100 мм |