

2 000 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ДЖУЛІ GERBOR:
Тумба приліжкова KOM2S Джулі - елемент модульної системи Джулі від фабрики Gerbor-холдинг. Має дві шухляди на роликових напрямних.
Меблі Джулі виробництва фабрики Гербор - чудова модульна система з видимою текстурою деревини. Виготовляється в комбінаціі кольорів Венге магія та Дуб конкордія. Відрізняється геометричними строгими формами. Відсутність ручок на фасадах є нестандартним рішенням, що підкреслює незвичайність елементів. Елементи модульної системи виготовлені с високоякісної ламінованої ДСП та оснащені надійною фурнітурою. Меблі Джулі Гербор знайдуть своє місце в будь-якому приміщенні.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге магия/дуб конкордия |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 52 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |