




4 050 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОІ ДИТЯЧОЇ ЗЛАТА GERBOR:
Комод KOM3S Злата - елемент модульної системи Злата від фабрики Gerbor-холдинг. Має три висувні шухляди на роликових напрямних.
Дитяча Злата - оригінальні меблі для кімнати дитини або підлітка. Характеризується стильним дизайном, ефектним поєднанням білого глянцю фасадів з виразним дубовим відтінком корпусів і оригінальними ручками, інтегрованими в край фасаду. Вдале поєднання відтінків Дуб тахо та Німфея альба зробить кімнату затишною, а фасади білого кольору візуально розширять простір. Елементи модульної кімнати виконано з високоякісної ламінованої ДСП з використанням якісної фурнітури. Використовуються роликові напрямні.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб тахо/Нимфея альба |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 86 см |
| Глубина комода | 41 см |
| Ширина комода | 95 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |