




3 560 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОІ ДИТЯЧОЇ ЗЛАТА GERBOR:
Стіл письмовий BIU120 Злата Gerbor - елемент модульної системи Злата від фабрики Gerbor-холдинг. Має одну висувну шухляду та відділення з полицею за дверцятами.
Дитяча Злата - оригінальні меблі для кімнати дитини або підлітка. Характеризується стильним дизайном, ефектним поєднанням білого глянцю фасадів з виразним дубовим відтінком корпусів і оригінальними ручками, інтегрованими в край фасаду. Вдале поєднання відтінків Дуб тахо та Німфея альба зробить кімнату затишною, а фасади білого кольору візуально розширять простір. Елементи модульної кімнати виконано з високоякісної ламінованої ДСП з використанням якісної фурнітури. Використовуються роликові напрямні.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб тахо/Нимфея альба |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 760 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 760 мм |
| Глубина столешницы | 600 мм |
| Длина столешницы | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество дверок | 1 |